GSM/GPRS technologija

MCL 5.0

MCL 5.0 Valdiklis naudojamas automatizuotam elektros energijos, šilumos ir kitų energijos resursų apskaitos prietaisų duomenų perdavimui į nutolusį duomenų surinkimo centrą.

Plačiau >
MCL 5.5

MCL 5.5 Valdiklis naudojamas automatizuotam elektros energijos, šilumos ir kitų energijos resursų apskaitos prietaisų duomenų perdavimui į nutolusį duomenų surinkimo centrą. Pritaikytas sujungimui su išorinėmis sistemomis.

Plačiau >
MCL 5.8

MCL 5.8 Valdiklis naudojamas automatizuotam elektros energijos, šilumos ir kitų energijos resursų apskaitos prietaisų duomenų perdavimui į nutolusį duomenų surinkimo centrą. Pritaikytas sujungimui su išorinėmis sistemomis.

Plačiau >
MCL 5.8.5

MCL 5.8.5 valdiklis naudojamas automatizuotam elektros energijos, šilumos ir kitų energijos resursų apskaitos prietaisų duomenų perdavimui į nutolusį duomenų surinkimo centrą. Pritaikytas sujungimui su išorinėmis sistemomis. Palaiko IEC 62056-31 (IEC 1142) protokolą ir turi "Plug and Play" funkciją.

Plačiau >
GSMdBm 1.0

GSM ryšio indikatorius GSMdBm 1.0, skirtas matuoti GSM ryšio stiprumą. Prietaisas padeda parinkti optimalią vietą GSM antenos montavimui. Prietaisas turi galimybę atvaizduoti įdėtos SIM kortelės IP adresą. LCD ekrane atvaizduojamas MCL valdiklio, pajungto per išorinę sąsają, GSM ryšio stiprumas, kortelės IP adresas ir programinės įrangos versija.

Plačiau >
Assistant

Assistant - GSM modemas, skirtas duomenų perdavimui CSD/GPRS technologijomis. Modemas pagal iš diskretinių įėjimų gaunamus signalus generuoja SMS žinutes apie įvykius ir jas siunčia tiesiai į mobilųjį telefoną.

Plačiau >
Assistant PRO

Assistant PRO - GSM modemas, skirtas duomenų perdavimui CSD/GPRS technologijomis. Modemas pagal iš 6 diskretinių įėjimų gaunamus signalus generuoja SMS žinutes apie įvykius ir jas siunčia tiesiai į mobijųjį telefoną. Modemas apsaugotas nuo galimų "pasikabinimų" GSM tinkle, jis turi autorizacijos mechanizmą, kurio pagalba nuotoliniu būdu leidžia įjungti/išjungti du rėlinius kanalus.

Plačiau >
MCL 4.5

MCL 4.5 – elektros energijos skaitiklių automatizuoto duomenų nuskaitymo modulis. Duomenys iš elektros energijos skaitiklių į duomenų surinkimo centrą perduodami GSM tinklu GPRS/EDGE technologijomis.

Plačiau >